Zkušenosti

Státní správa může přijít kdykoliv a kdykoliv. Mnoho podnikatelů si myslí, že státní správa udělá jenom ohlášenou kontrolu, ale to se firmy pletou. V oblibě má státní správa chodit neohlášeně, což je pak dost finančně náročná kontrola pro ty, kteří nejsou připraveni. V současné době vyplynulo na povrch, že až čtyřicet procent podnikatelů v České republice nemá ani zdání o bezpečnosti práce nebo o požární kontrole. Právě ti si nejvíce koledují při kontrole státní správy – při takové kontrole jim může být udělena pokuta až ve výši několika tisíc korun (někdy se sankce pohybují v řádech milionů).

Jestliže i vy patříte k těmto podnikatelům, možná byste ocenili pomoc. Pomoc vám nabídne firma Extéria, která má pobočky ve všech krajích České repubilky, tudíž je vám kdykoliv k mání. Ať už chcete být připraveni na neohlášenou kontrolu nebo ať už se chcete připravit na kontrolu ohlášenou, Extéria je tu pro vás!

Abyste věřili, že se jedná o kvalitní firmu s profesionálním přístupem, přečtěte si recenze, reference a zkušenosti od těch, kteří s firmou už měli co dočinění.

 

Extéria reference - co o nás říkají klienti:

Jsem velmi rád, že jsem se mohl obrátit na společnost EXTÉRIA, která během jednoho dne provedla kontrolu celého kempu a dopracovala veškerou dokumentaci k požární ochraně. Velmi jsem přivítal, že nemusím být u kontroly HZS. Technik EXTÉRIE mě odborně a se znalostí problematiky zastoupil u kontroly a vše proběhlo bez závad.

Majitel kempu ve Žďáru nad Sázavou

2 roky zkušenosti s Extérií, dobrá cena, příjemný přístup a rychlost komunikace.

Hana Zvojníková, Ostrava

Vřele doporučuji.

                Dana Opatovská, Aš

Máme malou firmu na výrobu kožených výrobků o 5 zaměstnancích a firma zajistila vše potřebné od bezpečnosti práce, včetně proškolení a každým rokem aktualizuje dokumenty pro úřady. Spokojenost a posílám tedy svou pozitivní referenci, protože mám s Extérií dobré zkušenosti.

Miroslav Slavnatý, Frýdek-Místek